Chaty a chalupy k pronajmutí - střední Čechy

 

Chalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách

 
Chalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - kuchyň
Chalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - pokojChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - kuchyňChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - koupelnaChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - verandaChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí na Samotách ve středních Čechách - pohled z výšky
 

CENA PRONAJMUTÍ

Chalupa na Samotách ve středních Čechách - kód pb15

 

 

za objekt a týden

11.800 Kč/týden

za objekt a víkend

3.750 Kč/2 noci

 

Poznámka:

Chalupa k pronajmutí celoročně, pronajmutí chalupy v turnusech od 1.7.-31.8. pouze na týden.

Na místě se hradí kauce 500 Kč, od které se odečítá spotřebovaná elektrická energie a rekreační poplatek (16 Kč osoba/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.